Pomáhat je Prima! Prima Mazlíček je tu pro Vás

Naše síla, vaše odhodlání a společné úsilí dokáže cokoli! Prima Mazlíček je projekt, který má pomáhat, řešit a sledovat kauzy, bavit a rozesmát. Budeme pro vás psát cenné články, točit zajímavá videa, řešit problémy všedních dnů a pořádat mnoho soutěží o skvělé ceny! Co ale především chceme?

  • Chceme, aby se co nejvíce lidí dozvědělo, jak se zachovat v různých a mnohdy složitých situacích, které se týkají především zvířat. Zvířat a lidí.
  • Chceme vám poskytovat první pomoc při složitých právních sporech týkajících se zvířat. To díky našim partnerům z této oblasti.
  • Chceme pomoci útulkům a zvířátkům v nich, aby našla nový domov, kde budou milovány. Lidé v nich naopak posléze najdou nejlepší přátele a věrné společníky.
  • Chceme bojovat proti týrání zvířat, množírnám. Chceme bojovat za práva zvířat a za zpřísnění trestů.
  • Chceme lepší svět, kde zvíře s člověkem jsou jednou duší. To dokážeme ale jenom s vaší pomocí. 

Redakci Prima Mazlíčka mají na starosti Barbara Vávrová a Gabriela Zvonková. Na kauzách o zvířatech v rámci zpravodajství pak bude pracovat i celá redakce, a to pod vedením ředitelky zpravodajství Jitky Obzinové. Do iniciativy Prima Mazlíčka se připojili také hrdinové seriálu Krejzovi v čele s Kairou Hrachovcovou. Díky vám i našim partnerům věříme, že společně uděláme mnoho dobrých skutků. Děkujeme, že jste v tom s námi heart