Pomáhat je Prima! Prima mazlíček je tu pro Vás

Naše síla, Vaše odhodlání a společné úsilí dokáže cokoli! Prima Mazlíček je projekt, který má pomáhat, řešit a sledovat kauzy, bavit a rozesmát. Budeme pro Vás psát cenné články, točit zajímavá videa, řešit problémy všedních dnů a pořádat mnoho soutěží o skvělé ceny! Co ale především chceme?

  • Chceme, aby se co nejvíce lidí dozvědělo, jak se zachovat v různých a mnohdy složitých situacích, které se týkají především zvířat. Zvířat a lidí.
  • Chceme Vám poskytovat první pomoc při složitých právních sporech týkajících se zvířat. To díky našim partnerům z této oblasti.
  • Chceme pomoci útulkům a zvířátkům v nich, aby našla nový domov, kde budou milovány. Lidé v nich naopak posléze najdou nejlepší přátele a věrné společníky.
  • Chceme bojovat proti týrání zvířat, množírnám. Chceme bojovat za práva zvířat a za zpřísnění trestů.
  • Chceme lepší svět, kde zvíře s člověkem jsou jednou duší. To dokážeme ale jenom s vaší pomocí. 

Redakci Prima mazlíčka má na starosti jedna z nejpovolanějších, Bára Vávrová. Na kauzách o zvířatech v rámci zpravodajství pak bude pracovat i celá redakce, a to pod vedením ředitelky zpravodajství Jitky Obzinové. Do iniciativy Prima Mazlíčka se připojili pak především hrdinové seriálu Krejzovi v čele s Kairou Hrachovcovou! Dnes a denně nás oslovují další partneři a věříme, že společně uděláme mnoho dobrých skutků! Jste v tom s námi?