• Domů /
  • Aktuality /
  • KREJZOVI POMÁHAJÍ: Peršan Metík hledá vlastní pelíšek

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Peršan Metík hledá vlastní pelíšek

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Peršan Metík hledá vlastní pelíšek
Metík je mrzutý, protože pořád nenašel nový domov.
Útulek Šanta kočičí, z.s.

Díky seriálu Krejzovi a jedné z jeho tváří Kaiře Hrachovcové můžete na svých obrazovkách už několik týdnů vídat zvířátka, která si hledají nový domov. Zatím jsme se podívali na svěřence Dočasek De De  Trojského útulku. Tentokrát zavítáme do Šanty kočičí v Praze – Modřanech, kde čeká spousta uvrněných klubíček na svůj domov. Tři z nich vám dnes představíme.

Metík je v útulku už od října. Přišel, když mu umřela panička. Ta už zřejmě neměla příliš energie bojovat s jeho perským kožíškem, proto byl zacuchaný a navíc bojoval s ekzémem. No, s tím trochu bojuje doteď a proto byl ostříhán na „knírače”. Trochu ho to šokovalo, ale už to zvládá docela statečně. 

Jaký Metík je? Určitě společenský, svéhlavý a občas pěkně mrzutý. V útulku se mu nelíbí a moc by si přál novou rodinu. Je zvyklý na malého pejska a z koček by chtěl žít jen s perskou, ty se mu líbí. Metíkovi je 13 let, takže už to nění žádné kotě a podle toho se chová – s důstojností a noblesou. I když mu občas ujede nějaká ta kočičí škodolibost J

Tenhle perský elegán je vhodný pouze do bytu. Je také třeba počítat s péčí o jeho kožíšek, až mu zase doroste do plné parády. Metík je kastrovaný, očkovaný, odčervený a čipovaný a je zcela připravený na nový domov a vlastní pelíšek. Pokud vám v životě schází kocour s ryzí povahou a neotřelým vzhledem, napište útulku Šanta kočičí na email santa.kocici@seznam.cz nebo můžete zavolat na číslo 723 88 26 12. Samotný útulek sídlí Mezi Vodami 1560/33, Praha-Modřany v areálu bývalé Chirany.

 

Gabriela Zvonková