• Domů /
  • Aktuality /
  • KREJZOVI POMÁHAJÍ: Pan kocour Diego čeká na svou novou rodinu

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Pan kocour Diego čeká na svou novou rodinu

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Pan kocour Diego čeká na svou novou rodinu
Diego a jeho pohled pistolníka ze Západu.
Útulek Šanta kočičí, z.s.

Díky seriálu Krejzovi a jedné z jeho tváří Kaiře Hrachovcové můžete na svých obrazovkách už několik týdnů vídat zvířátka, která si hledají nový domov. Zatím jsme se podívali na svěřence Dočasek De De  Trojského útulku. Tentokrát zavítáme do Šanty kočičí v Praze – Modřanech, kde čeká spousta uvrněných klubíček na svůj domov. Tři z nich vám dnes představíme.

Diego je úctyhodný černý kocour, který se svým přimhouřeným pohledem vypadá, jako kdyby říkal „mám tě na mušce“. Je to dáno chronickým zánětem spojivek, kterým Diego trpí. Což mu tedy rozhodně neubírá na jeho dokonalosti. Pokud jej však budete chtít adoptovat, útulek Šanta kočičí, která se o Diega stará, doporučuje návštěvu jejich veterinářky, abyste měli všechny potřebné informace.

I když na to Diego na první pohled nevypadá (se svým pohledem ostříleného mafiána), ve skutečnosti je to hodný, přátelský a hravý kocourek. Chvilku mu trvalo, než se v útulku vzpamatoval ze stěhování, ale teď už to u nás zvládá levou zadní. Diego je docela dominantní a proto by byl ideálně vhodným kočičím jedináčkem. Nudit se s ním určitě nebudete. Je zvědavý a akční a jeho oblíbenou činností je honění rychlých balonků a míčků J  

Diegovi budou tři roky, je kastrovaný, očkovaný, odčervený a čipovaný. Jedinou jeho „vadou na kráse“ je zmíněný zánět spojivek, ale my věříme, že tahle drobnost mu rozhodně nezabrání, aby si našel své dokonalé DOMA. Černé kočičky to mají s adopcí těžší, protože jsou stále vnímány jako ty, které nosí smůlu. S čistým svědomím vám můžeme říct, že na tom není ani slovo pravdy. Naopak, pokud vám černá kočka něco přinese, bude to rozhodně velké štěstí J Zamilovali jste se do Diega? Napište útulku Šanta kočičí na email santa.kocici@seznam.cz nebo můžete zavolat na číslo 723 88 26 12. Samotný útulek sídlí Mezi Vodami 1560/33, Praha-Modřany v areálu bývalé Chirany.

 

Gabriela Zvonková