• Domů /
  • Aktuality
  • /
  • KREJZOVI POMÁHAJÍ: Malá dračice Freya našla nový domov.

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Malá dračice Freya našla nový domov.

Útulek Anidef

KREJZOVI POMÁHAJÍ je projekt, který vám jednou za dva týdny představuje nové pejsky a kočičky, kteří potřebují lásku a nový domov. Dává vám tak šanci pomoci čtyřnohým kamarádům, kteří neměli v životě štěstí a ocitli se v útulku, azylu či dočasné péči. A hlavně tak můžete najít lásku na velkou část vašeho života.
 

Tentokrát vás seznámíme s pejsky a kočičkami z útulku Anidef. Ten mají na starosti samé ženy. Rozhodly se pomáhat opuštěným a týraným zvířátkům. Proto v roce 2017 nazuly holínky, vyhrnuly rukávy a pustily se do rekonstrukce útulku v obci Žim na Teplicku. Dřina se vyplatila. Od července 2017 je tento útulek v plném proudu a pomohl tak už mnoha němým tvářím. Pomůžete i vy?

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Malá dračice Freya našla nový domov.
Freya s maminkou Eishou
Útulek Anidef

FREYA je dvouměsíční štěně kříženky husky (6,5 kilo), otec neznámý, maminku najdete u nás na webu ZDE. Je velmi aktivní a výchovně bude asi náročnější. Není to žádné ustrašené štěně, dokáže se prát o svoje. Klame svým roztomilým vzhledem, ale bude z ní pěkná dračicedevil.  K lidem se chová krásně, je mazlivá a hodná. Jelikož husky jsou psi zvyklí žít pohromadě, hledáme domácnost, kde už bude další pejsek, ideálně podobného vzrůstu v dospělosti, protože Freya si už teď neváhá ujasnit pozici ve smečce. Nebo si Freyu můžete osvojit společně s její maminkou Eishou. cheekyPotřebuje socializaci, výchovu, kontakt s lidmi, hodně pohybu. Nehodí se jako hlídač do boudy, hledá domov u někoho, kdo se jí bude věnovat. Na druhou stranu je ještě velmi tvárná a ve správném domově se jistě rychle všechno naučí.


Do adopce odejde očkovaná, čipovaná, odčervená, odblešená, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku, s podmínkou kastrace v dospělosti. 

Kontakt: Útulek pro opuštěná a týraná zvířata v Žimu
Žim 59,
415 01 Žim

Telefon: 736 769 601

Omrknout i další pejsky z Anidefu můžete ZDE.

 

Barbara Vávrováheart

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Malá dračice Freya našla nový domov.
Útulek Anidef