• Domů /
  • Aktuality
  • /
  • KREJZOVI POMÁHAJÍ: kouzelná Klaudie hledá spřízněnou duši

KREJZOVI POMÁHAJÍ: kouzelná Klaudie hledá spřízněnou duši

Útulek Anidef

Krejzovi pomáhají je projekt, který má za úkol pomáhat. V čele s herečkou a milovnicí zvířat Kairou Kateřinou Hrachovcovou vám postupně představuje pejsky a kočičky, kteří neměli v životě to štěstí žít v milovaně rodině.

Minulý víkend jsme vás seznámili s pejsky z útulku Anidef. Ten mají na svědomí samé ženy. Rozhodly se pomáhat opuštěným a týraným zvířátkům. Proto v roce 2017 nazuly holínky a vyhrnuly rukávy a pustily se do rekonstrukce útulku v obci Žim na Teplicku. Dřina se vyplatila. Od července 2017 je tento útulek v plném proudu a pomohl tak už mnoha němým tvářím. A teď je čas vám ukázat i kočičí zástupce.

Kouzelná KLAUDIE hledá svůj vysněný domov! Najde mezi vámi někoho, kdo jí dopřeje pocit lásky a domova? Klaudii je zhruba rok a půl, je to takový drobeček, má ráda mazlení a lidskou společnost. Je naučená chodit na kočičí záchod, dodržovat hygienu a být čistotná. Jediné, co jí k dokonalosti vlastně schází, je životní parťák. 
Do adopce odejde kastrovaná, očkovaná, odčervená, odblešená a to na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. 

Kontakt: Útulek pro opuštěná a týraná zvířata v Žimu
Žim 59,
415 01 Žim

Telefon: 777001322.

Další kočičky z Anidefu můžete omrknout ZDE.

 

Barbara Vávrová heart

KREJZOVI POMÁHAJÍ: kouzelná Klaudie hledá spřízněnou duši
Útulek Anidef